Intenzivka s Janou a Tomem (16. - 17.4.2011)

 

    Další akce na Superpsovi v Lysý a tentokrát dvoudenní s dvěma fajnovýma agilitníma trenérama - Janou Frydrychovou a Tomášem Ješke - tohodle víkendu jsme se nemohli dočkat, hrozně jsme se těšili a já se dala místy i na modlení, aby nám vyšlo počasí...konečně by mohl někdo zavést e-shop, na kterém by se dala zarezervovat alespoň trochu slušná předopověď :-) ... Počasí nakonec ale vyšlo famózně a rozhodně jsem nelitovala toho, že mi na výplatní pásce za duben bude chybět nějaký ten příplatek za pracovní víkend, který jsem měla mít :-) ... 

    S Kessynkou jsme začínali v sobotu u Tomáše. Pod jeho vedením jsme naposledy trénovali loni v září a i on musí přiznat, že tehdy byly naše výkony spíš tragické :-D ... A popravdě až tady se mi pořádně otevřeli oči a viděla jsem, kolik práce jsme od té doby odvedli - i když to bude smrdět samochválou, dost jsme se zlepšili :-) ... Bylo příjemné poslouchat slova chvály z Tomášových úst a navíc to byl super pocit být pyšná na tu mojí zrzavou holčičku a vlastně i na sebe ... Tomáš sice nepřestal lomit rukama a lamentovat, ale jeho výraz mi nepřipadal už tak zoufalý, jako tehdá.

    Neděle patřila Janě a ta nezklame snad nikdy, její tréninky nám prostě sedí a užíváme si je. Ona snad nikdy neztratí dobrou náladu a člověka povzbuzuje i když už je zoufalý a v koncích :-) ... její "jupííí" je pro vás pak stejnou odměnou jako pro psa hozený balónek nebo pamlsek :-)

    Takže když to shrnu, víkend jsme si užili skvěle, v super společnosti, za výborného počasí (můj spálený nos a půlka čela toho byl jasným důkazem), krásně jsme si zatrénovali a naučili se zas něco nového ... co víc si přát, snad aby byla brzy další takováhle intenzivka, protože na Superpsa my se prostě vždycky budeme strašně rádi vracet :-)

 

fotky tu ...