HafBO májové radovánky 2012

 

    Ve čtvrtek (24.5.12) odpoledne jsme se společně s Kessynkou a Bubákem nalodili k Alče a holkám do auta a vyrazili směr Krkonoše - Špindlerův Mlýn na tradiční HafBO akci - Májové radovánky ... my se účastnili poprvé. Počasí vypadalo, že nám bude celý víkend přát a tak jsme se těšili na příjemné dny strávené na horách :-). Do Špindlu jsme dorazili v podvečer, ubytovali se a pokecali při večeři :-).

    V pátek dopoledne jsme měli v plánu výlet "Na Rovinku", mnozí chtěli na vyhlášené palačinky, my se šli hlavně projít :-) ... procházka 8km na nějaké dvě hodinky a pak relax s pejskama na terásce, kde jsme čekali na dobu oběda ... po O jsme se s Alčou vypravili do Špindlu do tamní vyhlášené cukrárny Bogner - doufám, že není také v Praze, protože jinak by mě zruinovala :-D. Odpo jsem si dali s pejskama cvičeníčko, tak jsem pěkně prostřídala Kessynku s Bubákem a šlo jim to pěkně :-)

    V sobotu byl na programu "celodeňák" - staré dobré časy dětských let jsou zpátky, dostali jsme na cestu balíček v podobě oběda :-D ... S Alčou jsme se vypravili na "krátkou" 13km trasu a musím říct, že se Alče moooc povedla, byl to báječný výlet zakončený koupačkou u přehrady a výšlapem do kopečka :-D ... Byli jsme s Kessynkou a Bubákem tááák šikovní (i s Alčou a holkama samozřejmě), že jsme na chatu došli v nejlepším čase a vyhráli první místo v tomhle horskym vejšlapu :-) ... Děkujeme Alče za organizaci :-)

    V neděli dopoledne jsme pokračovali zase cvičeníčkem, musím Kessítko fakt pochválit, překvapila holka :-) a po O jsme naložili autíčko a vyrazili zpátky do Prahy. Víkend to byl báječný, ve společnosti super lidiček a super pejsků. Počasí nám přálo, panorámata kolem byla úchvatná ...děkujeme moc Alče, že nás vytáhla a doufáme, že si to zase za rok zopakujeme :-)))