Intenzivka s Janou Frydrychovou

 

    A je to tady! Jedeme do Lysý na agility intenzivku k Janě, naší oblíbené výcvikářce agility! Na 12. březen 2011 byla po dlouhé zimě vypsaná první letošní celodenní intenzivka na Superpsovi a je jasné, že tam jsme nemohli chybět. Samozřejmě Verča s Lupešem a Bubákem vyrazili také, bez nich by to snad už ani nešlo!

    Jaro se konečně hlásí o slovo a tak jsme očekávali, že si užijeme prima den a to se také vyplnilo. Bylo to náramně skvělé! Jana z našich výkonu sice občas šílela a její hláška "Pes dobrý, psovod znova" zněla na place celkem často, o to víc se ale, společně s námi, radovala z vydařených sekvencích :o). Kessynka se snažila a měla jsem z ní velkou radost a občas jsem měla radost i ze sebe.

    Z Lysý jsme večer odjížděli všichni unavení, ale zato velmi spokojení a už se moc těšíme na duben a to tentokrát na dvoudenní intenzivku, kterou pořádá Jana společně s Tomášem Ješke. Protože krom toho, že tu cvičí užasní lidé, se spoustou trpělivosti a snahou, předat vám co nejvíc vlastních dovedností a zkušeností, kde jinde vám uvaří domácí oběd za pár korun, kafe nebo čaj a poskytnou zazemí, ve kterém se cítíte "jako doma" :o) ... moc se mi líbí jak to na Superpsovi dělají a fandíme jim!! :o)

    Tradičně ke shlédnutí videjko a nějaká ta fotečka :o)