Intenzivka Lysá nad Labem - 28.8.2010

Dlouho jsem váhala, jestli se intenzivky v Lysý zúčastnit nebo ne. Důvodem byly hlavně finance - přibližně za 14 dní se chystáme na dovolenou do Itálie a do výplaty daleko...Věděla jsem, že oba dva dny (sobotu i neděli) rozhodně nepokreju, takže ve hře byl jen jeden nebo žádný den. Ještě ve čtvrtek ráno jsem byla nakloněná tomu, se na to vyprdnout, ušetřit peníze a zúčastnit se někdy příště...jenže Verča Lupešová mě ve čtvrtek odpoledne přemlouvala, ať jedu...a co já na to? No, nechala jsem se ukecat a jela jsem...a jsem jí za to neskutečně vděčnáááá!!!!

A tak v sobotu ráno, za nepříjemného deště, jsme se naložili do auta a vyjeli směr Lysá...celou cestu pršelo a já začínala mít nepříjemné tušení...ale naděje umírá poslední a když jsme dorazili na cvičák Superpsa do Lysý nad Labem, už nepršelo. A dá se dokonce říct, že během dne k nám bylo počasí přívětivé...sice občas zapršelo, ale nebylo to nic dramatickýho, dokonce sem tam vykouklo i sluníčko...zima nám rozhodně nebyla - zahřáli jsme se pohybem :o)

Ještě jednou chci tímto poděkovat Verče, která vlastně může za to, že jsem se dostala pod ruku Tomášovi Ješkemu a Janě Frydrychové. S Kessynkou jsme se za ten den naučili spoustu věcí - zapracovali jsme na houpačce, snad! jsme dostranili blok z kruhu, dokonce to vypadá, že jsme Kessynku naučili celkem spolehlivý odložení...zvládli jsme většinu technických pasáží, o kterých jsem si myslela, že s tím zrzavým bláznem nemám vůbec šanci odběhnout a dokonce už věřim tomu, že se můžu dostat na parkuru před psa (ano, i před toho svého :o) ) - ať žijou francouzské otočky :o)))

BYL TO PROSTĚ SUPER DEN, STRÁVENÝ V SUPER SPOLEČNOSTI, PLNÝ SUPER POZNATKŮ!!! :o)))