Intenzivka s Janou

 

    První dubnový víkend (7.,8.4.) jsme po zimě vyrazili opět na Superpsa na agility intenzivku k Janě. Stejně jako vždycky jsme se moc těšili, jediné, co nás mrzelo bylo, že jsme museli oželet naší tradiční společnost ve složení Verča, Lupeš a Bubák :-(. Ale věříme, že po porodu si Lupešová podobné akce zase nenechá ujít :-). V týdnu před intenzivkou jsem s obavami sledovala předpověď počasí, které bylo nic moc. Když jsme s Kessynkou v sobotu vyráželi z Prahy, svítilo sluníčko a já si říkala, že snad předpovědi nevyjdou, ale vyšli. V sobotu střídavě pršelo, v neděli funěl ledový vichr, místy snžilo a místy svítilo sluníčko. Ani to nám ale náladu nezlazilo a víkend jsme si náremě užili :-).

    Nám se s Kessynkou celý víkend relativně dařilo. Obě jsme se snažili a makali jsme a myslím si, že to bylo vidět. Janiny záludné technické pasáže jsme zvládali celkem obstojně :-). S houpačkou to bylo jak na houčace :-), v sobotu jí v sekvenci dávala jakž tak obstojně (prostě jí přešla), v neděli, pří nácviku zónovek dělala trochu fóry, ale nakonec jsem jí ukecala :-). Věřím, že tohle houpačkové prokletí nakonec pokoříme :-). Jinak musím holku pochválit, za celý víkend neulila jeden jediný start, neskočila jedinou zónu, zvládala i zapeklité náběhy do slalomu, prostě byla holka šikovná :-). Odměnou nám byl nedělní závěrečný agility parkur, který jsme jako jediné zaběhli celý napoprvé čistě :-) ... drobné nedostatky ve vedení tam byli, ale byli jen drobně :-) a proto jsme si od Jany vysloužili pochvalu. 

    Mám z tohoto víkendu výborný pocit, zlepšujeme se obě ... a závěrem bych chtěla říct, že MILUJU SVÉHO PSA :-))) ... a děkuju Janě a těším se v květnu :-)

 

fotky z neděle na rajčeti