vánoce jsou tady :-)

22.12.2011 20:27

Vánoční svátky jsou tu! Přijde mi, že letos ten prosinec utekl jako voda! Ale na svátky už se těšíme, těšíme se na relax, cukroví, stromeček, pohádky a procházky :-) ... Letos jsem "vyhrála" NEpracovní vánoce i nový rok, tak máme v plánu si to s Kessynkou náležitě užít! :-) ... Zítra ráno vyrážíme s babičkou směr Čelákovice, kde všichni strávime pohodové vánoce u Milana na baráčku. Hurááá! :-D

 

Jinak moc novinek u nás není, prosinec jsme ještě, díky přívětivému počasí, věnovali agility tréninkům. I když jsem měla v plánu pauzu, rozhodla jsem se jí posunout a využít ještě toho, že prosincové počasí přálo venkovním tréninkům. Od tohoto týdne jsme už ale tu zmiňovanou pauzu zahájili a na parkury se vrátíme až v příštím roce :-) ... Celkem slušně jsme pohnuli s houpačku, která sice ještě není uplně jistá, ale už jsme schopné jí překonat. Příští rok na tom musíme pořádně zapracovat :-).

 

Pilně, pilně trénujeme prvky z obedience a myslím, že děláme pokroky, obě :-) ... Moc nás těší slova chvály od naší trenérky Kláry a cvičíme jak o život :-). Na posledním tréninku začala Klára mluvit o jarních obe závodech a zkouškách a naší přítomnosti na nich, trochu mě ta slova vyděsila, ale zároveň potěšila. Tak uvidíme, co z toho bude. Ale zkusíme to, Kessynky hlavička si musí zvyknout a naučit se pracovat i v takovém prostředí, tak do toho půjdeme po hlavě :-) ... 

 

Než nás opustíte, můžete zabrousit ještě na naše Rajče, kam přibylo pár fotek z podzimních procházek a venčení s kamarády :-)

 

Všem našim přátelům, známým, ale i těm neznámým, kteří na náš web zabrousí, dvounohým i čtyřnohým, přejeme klidné a příjemné prožití vánočních svátku a šťastné vykročení do nového roku! ... :-)