Agility, štěňátka a další

13.04.2011 09:36

     Tak jsem se konečně dostala k tomu sepsat postřehy a zážitky z Arion Cupu a z Quatrozkoušek, výkony nebyly vyrovnané, jednou to bylo nahoru a podruhé dolu, nicméně některé běhy velmi potěšili a všechny mě nabili energií, se kterou se o to víc vrhneme do dalšího tréninku a budeme pilovat a pilovat a trénovat a trénovat nejen to, kde máme mezery. Krátké reporty z Arion Cupu a Quatrozkoušek najdete na mých stránkách, včetně videí a nějakých těch foteček.

    Na našem rajčeti jsou ke shlédnutí i fotky z našich agi tréninků na Zbraslavi u Báry Lérlový a to tady z prvního venkovního tréninku ještě v únoru, a z dalších dvou březnových tady a tady.

 

    A s jarem se také roztrh pytel s čerstvě narozenými psími miminky ... 

- 8 kuliček chodských psů mají v ChS Gaviro, která se narodila 11.3.2011 úžasné mamince Ketynce (Rouzie z Dašického Zátiší) a tatínkovi Gassíkovi (Gass Stamo-Bud)...všechna štěňátka jsou v současné době už zadána a čekají na ně určitě báječní páníčci, i tak se můžete podívat na jejich stránky a fotečky.

- 5 malých PRŤat se narodilo Sáře (Cira Kutcher Chan) a Coudymu (Achilles Avora) v ChS White Twister. Miminka přišla na svět 28. března císařským řezem a mají se čile k světu. Pokud uvažujete nad malým bláznivým teriérem navštivte stránky Sáry a její paničky Lenky a podívat se můžete i na jejich fotky :-).

- 5 čerstvých štěňátek, tentokrát border kolií, mají v ChS Z Paleolitu. Maminka Eliska (Elis Ayky) přivedla 9.4.2011 nad ránem na svět tři bordeří kluky a dvě holčičky. Tatínkem tohoto vrhu je Arien Aglar Wonderfull Dream, kterého Vlaďka Čištínová pro svou Elisku velmi pečlivě vybírala. Za těmito miminky se chystáme na socializační návštěvu a už se moc těšíme až si mimina poňuňáme (nevim teda, jak moc se těší Kessynka;-) ). Zatím se můžete podívat na jejich webovky :-).

 

    S velkou nelibostí jsem také zjistila, že nám pravděpodobně nefunguje vzkazník na našich stránkách, nevím jak je to možné, nicméně vzkazy přes něj zasílané ma můj email prostě nedorazí. Proto, pokud nás chcete kontaktovat a nechce se vám psát do knihy návštěv, pošlete nám raději klasický email ;-)