Úspěšná sobota na Superpsovi

09.08.2011 09:53

Úspěšná sobota na Superpsovi 

 

    Po neuvěřitelných dvou měsících jsme s Lupešovou zase vyrazili na závody, myslím, že nám ta pauza všem čtyřem docela prospěla, jak se nám dařilo se dočtete na obvyklém místě. Video bohužel tentokrát nemáme, zapomněli jsme na baterky, ale usoudili jsme, že kdyby jsme měli na co natáčet, tak zas nebude co natáčet :-) ... i tak nás mrzí, že jsme vás tímto ochudili o super zážitek :-D ...

 

    Pozornost je také třeba věnovat změnám v řádu agility ČR, které jsou platné od 1.6.2011 - celý řád si můžete stáhnout na stránkách klubu agility - www.klubagility.cz/rad-agility.html - jde především o změny týkající se přestupů mezi jednotlivými kategoriemi. Když to hodně jednoduše shrnu, tak z A3 už se nepadá do A2 a z A1 se do roka nemusí přestupovat do A2 ... tak uvidíme v budoucnu, jak se tyto změny osvědčí, sama jsem na to zvědavá :-)

 

    Po dlouhé době jsem se konečně dokopala doplnit na web naše absolvované neoficiální akce a závody, tady se můžete podívat, jak se "rozjížděla" naše agilitní kariéra a jak to někdy sakra dřelo :-)