Trocha aktualizace

29.05.2011 17:16

Co je u nás nového...

 

    Konečně jsem se dostala k rekapitulaci aktualizovaných témat...

  •  AGILITY - doplnila jsem svoje postřehy z posledních dvou závodů - a to z Velké jarní ceny v Hloubětíně a ze Superpsa z Lysý, nechybí nějaké to video a nějaká ta fotečka :-) ... na rajčeti máme také fotky z posledního agi-tréninku na Zbraslavi.
  • OBRANY - to je novinka, kterou jsme s Kessynkou vyzkoušeli - více se dočtete pod odkazem? :-), zítra večer se chystáme na druhou hodinu a jsem zvědavá, co si holka zrzavá od posledně pamatuje :-)
  • ROZŠIŘUJEME KNIHOVNU - jaké dvě "psí" knihy mě v poslední době zaujali si můžete přečíst v tématu - "co mě zaujalo"
  • ŠTĚŇÁTKA - v chovatelské stanici Steelmaker se dne 10.5. narodil vrh malých československých vlčáků, všechna štěňátka jsou už zadaná, i přesto se můžete podívat na jejich fotečky :-)

    Příští sobotu se chystáme na poslední závody do Nymburka před červencovým táborem u Tomáše a Andrey - Kessynku tudíž čeká měsíční agilitní pauza, ve které máme v plánu minimálně vymyslet a natrénovat sestavu na dogdancingovou zkoušku 2. stupně divize B, při troše štěstí (a mojí velké vůli) bysme mohli zkoušku i složit :-) ... také bych se konečně chtěla dokopat k absolvování zkoušky ZZO nebo ZOP, vskutku velké plány, tak se třeba poštěstí :-D

 

    Vetšina pejskařů kynologů ví co znamená (minimálně si to dovede představit), jak vypadá psisko, které má "místo mozku míč" ... jak ale vypadá pes, který má místo mozku kámen??? ... no, na to se podívejte tady :-)