trénujeme a cvičíme ...

16.04.2012 08:13

    Jaro je v plném proudu a my jej náležitě využíváme k tréninkům, jak těch agilitních, tak obediencových a samozřejmě procházkujeme ... hodně, často a nejlépe skoro pořád :-) 

photo by Kristýna Machková (Kessynka je ta ležící maďarka v postroji :-)

    Poctivě agilitíme a stále bojujeme s houpačkou, Kessynka se pořád nemůže rozhodnout jaký vztah si k této překážce má vytvořit :-) ... ale stejně věřím, že tohle úskalí úspěšně překonáme. Jinak je holka snaživá a šikovná :-). Stále docházíme na tréninky k Báře Lérlové, které musíme poděkovat za její trpělivost s námi :-D. A konečně jsme se dočkaly a už za sebou máme letos i první agility intenzivku u Jany Frydrychové :-) ... jak jsme agilitily na Superpsovi si můžete přečíst tady.

    Také se blíží naše první závody roku 2012, letos jsme si daly trochu na čas ;-) ... Nechaly jsme se přemluvit a na konci dubna vyrážíme do Skochovic na MR plemen, které bude pískat trio Glabazňa, Grygar, Gibson. Možná jsem si tímto ukousla velké sousto, ale potřebujeme sbírat zkušenosti jako sůl a pokusíme se předvést to nejlepší, co umíme ... takže hlavně udržet nervy na uzdě :-D. Kam dál se letos chystáme najdete v našem "kalendáři".

    Stejně tak nezanedbáváme obedienci, snažíme se pilně trénovat, pilovat a dolaďovat všemožné detaily, učit se nové cviky a hlavně si hrát! A to vše děláme pomocí pozitivního upevňování ;-) ... učíme se obě a moc nás to baví :-))) ....

    O víkendu se chystáme s tetou Alčou, holkama a Bubáčkem, kterého si přibalím ke Kessynce, do Rokytnice ... a co tam budeme dělat?? Výletovat, hrát si a hlavně! ODPOČÍVAT! :-)) ... už se moooc těšíme, přejte nám, ať vyjde počasí.

    A teď ... teď se chystáme ven, venku sice už druhý den prší, ale co se dá dělat, vyrazíme do lesů protáhnout svaly a pak půjdeme spát :-D

Zdraví Vás Kessynka a Lenka :-)

PS: aktualizováno také téma - Co mě zaujalo