- Agility jednotlivci medium

- Agility jednotlivci small

- Agility jednotlivci large

- a pak už jen vyhlášení výsledků a slavnostní zakončení :-)

agi družstva medium - byly to teda nervy :-) ... repre běhá M-družstva ve složení Michaela Motyčková, Martina Klimešová a Petra Hamšíková ... jenže Frantíci už včera měli na startovce místo Hamšíkový Nikol Schovancovou, údajně za organizátory někdo od nás byl, aby to opravili ... ráno tam ta chyba byla furt, nicméně nikdo asi neviděl problém v přepsání jména, takže na prohlídku šla normálně Petra, když se začalo běhat vypadlo z Frantíků, že teda jako jméno nepřepíšou a musí běžet Nikol ... takže Nikol běžela poslední, bez prohlídky parkuru! .... Nikol nakonec doběhla fantasticky jen s 5TR.B. ... nakonec se ještě čekalo na přepočítání našich výsledků, protože tam v nich byl nějaký zmatek ... a celkově skončili na krásném 5. místě!! :-)

jumping družstva large - i tady se čechům dařilo a pěkně si našlápli do openu :-) ... na pěkně vypadajícím běhavém parkuru a klouzavém povrchu si vybojovali krásné 7. místo!

agility družstva smolíci - když se běhaly tyhle běhy, byly jsme s Kessynkou na cvičáku ve Stodůlkách ... celkově (agi+jump družstev) skončili smolíci na 14. místě - GRATULUJEME! :-)

agility družstva medium - v dopoledním jumpingu skončili medíci pátí ... po agi běhu se posunuli na krásé, i když občas trochu nevděčné, 4. místo - GRATULUJEME! :-)

a den zakončilo agility družstev large - což byla fantazie :-) ... na netu se objevil free přenos, takže jsem si běhy užila v přímém přenosu a řeknu vám, že už se moc těším příští rok do Liberce :-) ... do večerního běhu šlo naše družstvo ze 7. místa a nakonec dosáhlo na medaile ... po skvělém výkonu si odvážejí 3. místo!!!

do zítřejších agility běhů jednotlivců nastupují naši reprezentanti z těchto (velmi dobrých) pozic:

smolíci: Jitka Klozová (8. místo), Renata Mandová (16. místo)

medíci: Martina Klimešová (2. místo), Petra Hamšíková (12. místo), Nikola Schovancová (15. místo)

largové: Tereza Králová (1. místo), Martina Vaškebová (11. místo), Radovan Liška (20. místo)