Mělník - naposledy v LA1

28.08.2011 19:36

   V sobotu 27.8. jsme vyrazili do Mělníka na agi závody, jak se nám dařilo se dočtete na obvyklém místě, společnost nám dělala jako tradičně Verča s Lupešem a tentokrát i Flashová s Opičkou a marodem Flashem. I přes nepřízeň počasí jsme si den užili a dost jsme se nasmáli :-) ... Také jsem učinila velké a zásadní rozhodnutí, nad kterým přemýšlím už dlouho - a to přestup do dvojek. Věřím, že to je správné rozhodnutí...

 

   Hodně zpětně, v sobotu před 14ti dny (13.8.2011), jsme se zúčastnili historicky prvních (a našich asi i posledních:-) ) frisbee sranda závodů na HafBU ... sranda to byla veliká, číst můžete tady - dodatečně děkujeme Iwaně od Aenguse za pěkné fotky :-)

 

   Do fotogalerie byly přidány pěkné fotky od Radechy ze závodů v Lysý, za které ještě jednou moc děkujeme! :-)

 

   V tématu Co mě zaujalo, jsem přiblížila nejzásadnější změny v novém agility řádu ... jen pro informaci, i webové stránky agility klubu, oblékly nový kabát, já si na to stále nemůžu zvyknout, ale na první pohled vypadají hezky :-) 

 

   Jinak připravuji a intenzivně předělávám stránku s odkazy nejen na kamarády, tak snad se nová verze bude líbit. Zveřejním, až bude kompletní. Koncem září se (snad už konečně) vypravíme na ZOPky, plánované ZZO nám kvůli naplněnému počtu účastníků, nevyšli. Do konce roku bych při troše štěstí chtěla zvládnou i ty ZZO a HTM2 z DD, tak snad to klapne :-)