Kessynka slaví!!!

28.11.2011 21:02

... je 28. listopadu a to je Kessynčin velký den :-) ... dneska slaví holka 3 roky ... ten čas tak strašně letí, pamatuju si, jako by to bylo včera, když jsme si Kessynku přivezli maličkou domu, když jsme šli poprvé na cvičák, jak se prvně seznámila s vodou tak, že mi spadla do rybníka :-) ... zažili jsme toho spolu už dost a dost a ještě toho máme spoustu před sebou ... takže Kessynko, přeju ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a ať seš pořád tak báječnej a veselej pejsek, jako dosud ... mám tě strašně moc ráda :-* :-)

 

 

... a nejen proto, že má Kessynka dneska ty narozky, vydali jsme se na větší venčení s Alčou a Terkou, Kessynka a ostatní holky se parádně vyběhali a užili si prima slunečné odpoledne ... myslím, že jsme byly slušná atrakce pro spoustu kolemjdoucích :-) ... koukněte na fotky

 

 

... když už jsme u těch proběhlých procházek, nesmíme taky zapomenout na naší mladší ségru Emmu, s tou jsme byly venčit asi před 14 dny na Dívčích hradech, kdy nám počasí předvádělo své dovednosti v plné kráse ... vyšli jsme za příjemného slunného počasí a po necelých dvou hodinách jsme se vraceli k auto promrzlé a ve štiplavé, mrazivé a vlezlé mlze. Kessynka opět chytla jeden ze svých psychopatických záchvatů, takže lítala jak magor :-D ... Emma na ní občas nechápavě koukala a jen s přemlouváním se nechala občas zlákat ke Kessynčině oblíbené hře na štěkání a šťouchání :-) ... přijde mi, že jak holky dospívají, jsou si míň a miň podobné než dřív :-) ... pár foteček tady :-)

 

 

... víc jak měsíc docházíme na obedienci ke Kláře Reinischové a furt nás to moc baví ... natočili jsme krátké videjko s nácvikem pozice a chůze u nohy a aportem ... není to dokonalé, ale pilně cvičíme a věříme, že jednou to snad k dokonalosti nebude mít uplně daleko :-) ...koukněte tady

 

... a protože je venku zatím ucházející počasí, rozhodli jsme se toho využít a odložit naší agilitní pauzu na leden/únor, chceme využít toho, dokud se dá trénovat venku :-)