hlásíme, co je u nás nového

19.02.2012 10:04

... dost jsme naše webovky zanedbávali, co ... zkusíme to alespoň trošku napravit :-)

... vánočními svátky počínaje jsme nastoupili na plánovanou agilitní pauzu, která trvá dodnes ... počasí bylo zásadně proti tomu, aby jsme se začátkem února vrátili zpět na parkury. Ale odpočinku už snad bylo dost, dnes se chystáme po téhle dlouhé době za Bárou do jezdecké haly do Bráníka a jsem zvědavá, co předvedeme :-D ... 

... jinak samozřejmě nezahálíme a poctivě cvičíme obedienci. Pravidelně docházíme ke Kláře a snažíme se co to jde. Troufnu si říci, že pokroky už jsou pěkně viditelné :-). Jsem na nás obě pyšná! ... Do budoucna plánujeme zkusit i nějaké zkoušky/závody, ale necháme to nejspíš až na léto, protože od července se mění OB řád a my jsme se rozhodli, že se zaměříme na cviky a prvky podle něj už teď (tudíž cviky ze starého, které nejsou v novém, už dotahovat tolik nebudeme).  Je možné, že vyzkoušíme nějaké neoficiální nebo tréninkové zkoušky ještě podle starého (momentálně stále aktuálního) řádu, hlavně kvůli zrzavce, aby si zvykala na další prostředí. :-) ... včera jsme se v rámci pozitivní motivace, na kterou se poslední dobou zaměřuji víc a víc, zúčastnila semináře "Přivolávačských her" s Pavlou , blíže tady.

... i přes ty třeskuté mrazy jsme se snažili nezanedbávat naše venčící aktivity, i když nebyli tak intenzivní a časté, zima byla fakt veliká. Teď to zase vypadá, že bude mokro a blátivo, vyberte si, co je lepší. Venčit chodíme často a rádi, všude možně a s kdekým :-) ...

 

 

... také jezdíme navštěvovat Lupešovic a v lednu jsme měli Bubáka u nás na rekreaci a myslím, že se mu líbilo. Jen venčení v dešti trochu odsuzoval, ale nakonec zvládl i to :-) ... ve Sloupu se zatím dvojnohá část smečky připravuje na příchod dalšího háděte - bude to další bláznivá pejskařka a už se na ní moc těšíme :-))

... a velká novinka v naší domácnosti je ta, že jsme s Kessynkou teď cca na měsíc nakvartýrovaný u babičky ve Strašnicích. U nás doma se zahajuje velká rekonstrukce a nezůstal tam kámen na kameni ... respektive téměř každý kus nábytku našel na několik dní své nové místo. Pustili jsme se do rekonrukce jádra, následné zětšení koupelny a záchodu na úkor chodby, při té příležitosti se vyštukuje a vymaluje kuchyň a udělá i nová podlaha nejen v kuchyni, ale i v chodbě a kumbálu. Bude to krásný a už se na to moc těšíme ... jak to u nás vypadá aktuáně, se můžete podívat na rajčeti :-)

 

To je z novinek asi zatím vše ... další novinky se budeme snažit přinést dřív než tyto :-)