Čerstvě podzimní novinky :-)

03.10.2011 22:39

... začal nám podzim, ale počasí nám ještě dopřává poslední sluneční paprsky, asi chce dohnat to, co zanedbalo v létě :-) ... takže poslednch pár dní jsme si pěkně užili a já si vybrala dovolonou do toho správného termínu :-)

 

... v úterý 27.9. jsme se vypravili na první hodinu obedience ke Kláře Reinischový a moc se nám tam líbilo ... :-) 

 

... o státním svátku ve středu 28.9. (na svatého Václava) - jsme se vypravili na závody Hloubětínského draka do Kyjí, více se dočtete tam, kde jste zvyklí :-) ... nahloubětínském cvičáku jsme potkali spoustu našich známých a kamarádů ... Pavla Rodrigézová nám přivezla bachovky, které jsme se rozhodla vyzkoušet na Kessyny strachové reakce na všechno možné a k čemuž mě definitivně dovedl náš již zmiňovaný výkon na ZOPkách ... namíchali jsme jí Topol osiku a Kejklířku skvrnitou, kapeme necelý týden a uvidíme :-)

 

... v pátek, poslední zářijový den, jsme se vypravili na krátkou procházku na prosluněné Dívčí hrady, kde jsme s Kessynkou nacvakali pár fotek ... podzimní sluníčko holce moc sluší ... koukněte tady

 

 

... no a o víkendu jsme strávili dva super dny na cvičáku v Lysé nad Labem ... agilitní víkend byl pro nás obě náročný, ale moc jsme si ho užili, jak si přečtěte tady ... no a dnešek jsme strávili odpočíváním, Kessynka ho skoro celý prospala, však si to taky zasloužila holka :-) a já relaxovala s ní :-) ... zítra nás čeká další hodina u Kláry a už se těšíme ... 

 

 

... a protože začal ten podzim, řekla jsem si, že naše stránky si zaslouží nové fotky na "hlavičku", jejich autorkou je Kristýna Machková a moc za ně děkujeme :-)