Neoficiální akce - 2010

 

    V první půlce tohoto roku jsme se zaměřili hlavně na trénink ... krom Šimony Drábkové jsme začali trénovat i u Vlaďky Čištínové ve Zdicích, hodně jsme trénovali s Lupešovou v Dobřichovicích, byli jsme na intenzivce v Lysý a vyzkoušeli Báru Lérlovou ... nakonec jsme zakotvili právě u Báry a moc rádi zajedeme do Lysý k Janě Frydrychový ... na popud Verči jsme se v září stali majiteli výkonostního průkazu agility a ještě před prvním startem na oficiální akci jsme si vyzkoušeli několik neoficiálních závodů ...

 

18.12.2010 - Zimní neoficiální agility závody (pokročilí) - jumping - 4. místo, agility - dis.

9.10.2010 - O podzimní kvítek (neoficiální začátečnický běh oficiálních závodů) - agility - 2. místo

3.10.2010 - Podzimní neoficiální agility závody (začátečníci) - 1. běh - 1. místo, 2. běh - 1 místo, součet - 1. místo :-)

25.9.2010 - O pohár pandy (pokročilí) - totální propadák - jumpig + agi = totální anarchie, hra (ve dvojici s Kačkou a Bessi) - čistý běh, diskla se Kačka

Zimní neoficiální agility závody - hala pro psy

18.12.2010

    Na prosinec jsme se, společně s Lupešovic, přihlásili na neoficiální zimní halové agility závody do haly pro psy. Díky tomu, že máme halu vpodstatě za barákem, jsem si řekla, že vyzkouším přítomnost mamky. První, poslední a vlastně jediné účinkování mojí drahé matinky na závodech jakožto diváka byl naprostý propadák a tragédie a tak jsem si řekla, že po 4 měsících od oného komediálního vystoupení, Kessynku zase otestuju. V tomto testu rospěla na výbornou. Je fakt, že výhodou pro mě bylo, že Kessyna halu dobře zná a že z placu na mámu neměla tak dobrej výhled, ale věděla, že tam je a i přes to spolupracovala se mnou. Takže i přes to, že jsme nic nevyhráli, byla tohle pro mě taková malá výhra :o).

    Kessynky běžela relativně pěkně a soustředěně, i když to mohlo být ještě o kapku lepší. Ale my postupujeme po malých krůčcích a nikam nespěcháme...:o)

Rozhodčí: Martina Podešťová

Můžete kouknout na video...

 

O podzimní kvítek, Louny

 

9.10.2010

    9. října se v Lounech běželi oficiální závody a v ramci nich byl zařazen i neoficiální běh pro začátečníky. Verča Lupešová už nás dlouho přemlouvala, ať s nima začneme jezdit na oficiální závody, jenže já si nebyla furt jistá, obzvlášť po té katastrofě na Pandě. Rozhodli jsme se tedy, jet se do Loun podívat a aby jsme tam nejeli jen tak, přihlásili jsme se na neoficiální běh :-).

    A ten se nám celkem zdařil :-). Bála jsem se, jestli mi Kessyna zase neuteče z placu nebo co vymyslí za novinku. Bylo vidět, že je ze závodního prostředí trochu rozhozená (co si budeme povídat, to já byla taky), ale běžela a spolupracovala, sice tam par chyb bylo, ale v tu chvíli mi to bylo fuk, byla jsem šťastná, že zůstala se mnou na place od začátku až do konce :-) ...

    A tak jsme se rozhodli - začneme s Lupešovejma objíždět oficiální závody a sbírat zkušenosti :-)

 

 

 Podzimní neoficiální halové agility závody

 

3.10.2010

    Po našem super výkonu na Pandě jsem si řikala, že to nemůžu vzdát a musíme podobnou akci vyzkoušet co nejdřív znovu a tak jsem nás přihlásila na neoficiální závody, které se konali kousek od našeho bydliště v Hale pro psy, tentokrát do kategorie začátečníků (radši) ... Kessynka halu zná, protože tam zajdeme občas na trénink, což jsem brala jako plus pro mě :-) a maminku jsem tentokrát nechala doma ...

    A dnes se nám dařilo ... oba běhy jsme vyhráli a v součtu jsme se umístili taktéž na prvním místě ... a mě spadl obrovský balvan ze srdce, ono to přeci jen půjde ;-)

 

za foto děkujeme Kačce Pospíšilové :-)

První větší neoficiální agi závody na Pandě = katastrofa :-)

 

25.9.2010 - O pohár Pandy ...

...naše první větší neoficiální agility závody dopadli.......katastrofálně!! ... a to jsem nám ještě ke všemu věřila a přihlásila nás do pokročilých, protože Kessynka už uměla pěkně všechny překážky a byla šikovná ... jenže, závodní prostředí neznala a evidentně jí rozhodilo, protože to co předvedla byl děs. Teď, s odstupem času, se tomu už musím smát, ale v ten den na parkuru mi moc do smíchu nebylo ... Kessynka se prostě rozhodla zaběhat si sama a podle svého a navíc se každou chvíli běhala radovat k mamce mezi diváky :-D ... ten pes tohle v životě neudělal! :-D ... připadala jsem si jako blázen, když na to vzpomínám s téměř ročním odstupem, přijde mi to strašně směšné, ostatně to můžete posoudit sami, když si pustíte níže vložené video ... :-)