Neoficiální agility závody - 2009

 

... neoficiální agilitní akce v roce 2009 byly spíše sranda akce v komorní společnosti našeho cvičáku "Haf Bez Obav" ... i tak si našich prvních ocenění moc vážíme a jsme na ně náležitě pyšní!! :-)

 

27.12.2009 - kategorie začátečníci - 1. místo

 

17.11.2009 - kategorie začátečníci - 2. místo

 

28.10.2009 - kategorie začátečníci - 1. místo

 Prosincové sranda agility závody na HafBU

 

    27. prosince byli opět na Hafbu vypsány další sranda závody v agility a tam jsme samozřejmě nemohli chybět ... i tentokrát jsme startovali v kategorii začátečníků (Šimona vyhrožovala, že prý naposled :-) ) a i tentokrát se nám dařilo ... v nepříjemném mrazu jsme si vyběhali skvělé 1. místo!! :-)

 

na spoustu krásných fotek se můžete podívat zde, na rajčeti u Míši Hylmarové a tentokrát nechybí videjko :-)

 

 

Naše druhá neoficiální agility sranda akce na HafBU - listopad 2009

 

... tentokrát bohužel bez fotek a videa ... běhali jsme opět v kategorii začátečníků a tentokrát jsme se umístili na pěkném 2. místě, vyzávodili jsme si granulky a stříbrný pohár a jeli jsme odpočívat domů do pelíšku :-)

 

Neoficiální agility sranda akce na HafBU - říjen 2009

 

S agility jsme začali v září roku 2009 ... už v říjnu jsme se s Kessynkou zúčastníli prvních sranda-závodů na našem cvičáku a nevedli jsme si špatně ... závodili jsme v kategorii začátečníků a na poprvé jsme si nevedli vůbec špatně :-) ... v naší kategorii jsme obsadili 1. místo a krom pěkných cen jsme si domů odvezli i báječnou kokardu :-) 

a jak to viděla Kessynka? ... :-)

   Moje první agility závody

            Na státní svátek 28. října 2009 pořádal náš cvičák HafBO neoficiální agility závody!! A protože Šimona připravila závod i pro nás začátečníky, kteří jsme začali trénovat letos v září, přihlásila panička i nás dvě!! Jupííí, to zase bude fajn den strávený na cvičáku.

            Hodinu před závody mělo pár přihlášených trénink. Ukázal se tu i Goofík, který je o mnoho dál než já a závodil za pokročilé. Musíme s paničkou ještě hodně trénovat, abysme byly jako on se svojí Martinou. Přijela i Cora s Pepenkou, moje asi největší kámoška ze cvičáku. Na tréninku nám to šlo, dokonce ani panička mi to moc nekazila.

            V půl druhé přijelo spoustu pejsků, kteří byli také přihlášení na závod a mohlo se začít. V prvním kole jsme nezaváhaly, druhé kolo - jumping, se nám taktéž povedlo a na závěr jsme měly v limitu deseti vteřin skočit co nejvíc překážek, dala jsem jich 7. Hrozně mě to dneska bavilo a dokonce nám to i šlo, takže jsme si s paničkou vyběhly parádní první místo v začátečnících. No nemusím vám vykládat, jak se panička dmula pýchou :-)

pár mých fotek naleznete zde ... fotila i Pepenka